BANKROLL MANAGEMENT

V tomto krátkém článku chceme spíše upozornit všechny sázkaře, kteří nezvládají prohry a snaží se dostat peníze rychlým způsobem zpátky. To je největší hloupost. Všechny sázkové kanceláře na světě jsou v plusu a na otázku proč, existuje jednoduchá odpověď. Sázkaři nedodržují money management, sází hlouposti bez informací, nemají dostatečný kapitál a nebo třeba sází nesmyslné live sázky s vidinou rychlého získání prohraných peněz zpět. Pokud člověk zápas sleduje v televizi nebo je dokonce na zápase osobně přítomen (jako jezdíme my), tak proti tomu rozhodně nic nemáme.

Sázkař by si měl určit svůj počáteční vstupní kapitál, se kterým bude sázet. Ovšem pozor! Mělo by jít o peníze, které mu nebudou chybět v normálním životě. Naprosto bez obalu a nějakých frází říkáme, že pokud člověk nemá kapitál a nezvládá prohry, tak ať si najde jiný koníček nebo zábavu. Kapitál může být i menší, ale pak tomu musí odpovídat výše vkladů, jinak to nejde (viz. odstavec 4).

Dejme tomu, že si sázkař určí kapitál na sázení 100 000 Kč, které mu nebudou chybět v případě neúspěšných výsledků. Za kolik by tak člověk měl sázet? Naším názorem je, že maximální výše jedné sázky by neměla přesáhnout nikdy 5% z celkového banku, tudíž 5000 Kč. Normální sázky, které doporučujeme my s vklady 6/10 nebo 7/10 by se měly sázet za zhruba 2–3% z celkového banku. Na druhou stranu každý by si měl zvolit svůj systém vkladů a ten dodržovat. Každý z nás je individuální, každý z nás přemýšlí jinak a každému z náš stačí něco jiného. Nejčastější chybou je, když přijde pár proher v řadě a člověk to tam začne doslova rvát za nesmyslné vklady. To je cesta ke špatnému konci.

Nejčastější chybou je, když si člověk dobije účet např. 10000 Kč a sype tam sázky za 2500 Kč. Může se reálně stát, že mu nevyjdou tři sázky, bude chtít dostat peníze zpět a se 2500 Kč při tomto stylu to skončí v drtivé většině případů tak, že si vloží dalších 10000 Kč a stejných chyb se dopustí znovu.

Myslíme si, že jsme všechno popsali srozumitelně a je už na každém, jak s těmito radami naloží. Jak jsme se zmínili už v prvním odstavci, tak sázkovky jsou v neskutečně plusových číslech a není to náhoda. Lidi budou i nadále s prominutím hloupí (bez systému) a našim cílem je, aby naši klienti o sázení více přemýšleli a byli v těch pár %, kteří jsou ze sázení dlouhodobě v profitu. Opakovaně zmíníme slovo dlouhodobě, protože sázení je dlouhodobá záležitost. Jak my s oblibou říkáme – běh na dlouhou trať, nikoliv sprint. Za nás můžeme říct, že my jsme dlouhodobě v plusových číslech (viz. verifikace) a je to i díky dlouholetým zkušenostem, které jsme už nasbírali. Nicméně člověk se učí celý život.

Na úplný závěr přidáváme motto, které podle nás vystihuje celý článek a sázení všeobecně: „Každý svého štěstí strůjcem!“

publikováno: 25.1.2016

NEKUPUJ ZAJÍCE V PYTLI

VYZKOUŠEJ SI NAŠI SLUŽBU ODE DNEŠKA

NA 14 DNÍ ZA 400 Kč