LIVEBETTING

Naším názorem je, že se jedná o největší nástrahu pro sázkaře. Když se člověk podívá na nabídku živých sázek například na Bet365, tak je to někdy těžké odolat. Neříkáme, že toto sázení je nesmysl, ale určitě to chce hodně zásad, které se musí dodržovat, jinak může člověk během pár chvilek prohrát to, co vyhrál na sázkách před zápasy.

K livebettingu je zapotřebí určitě čistá hlava. Sledovat kolik byl kurz před výkopem a kolik je momentálně. Nejlepší je samozřejmě sledovat zápas buď přímo živě a sázet přes telefon (tablet) nebo z pohodlí domova u televize. Poslední variantou je podle statistik a opět uvedeme jako příklad Bet365, kde jsou statistiky celkem rozšířené. Když to shrneme, tak pokud člověk zápas sleduje, něco ho zaujme a má k sázce důvod, tak proti tomuto stylu sázení nic nemáme a určitě si každý z nás občas nějaký ten livebet podá. My takto chceme postupovat u zápasů ČFL, MSFL a U21, tedy v soutěžích, ve kterých jsou často nejasné sestavy a my nechceme jít do rizika doporučením před výkopem. Na druhou stranu chápeme, že ne každý může být v onen čas online.

Jak jsme psali o čisté hlavě, tak to znamená vyvarovat se hlavně alkoholu a sázením pod tlakem. Určitě to většina zná (nechceme psát všichni), když přijde člověk z hospody domů, otevře si nabídku a už kouká co se hraje. Pak tam něco nasází a ráno je někdy rychlé vystřízlivění. Takže v tomto směru radíme velice opatrně.

Ze zahraničních sázkovek můžeme na livebetting doporučit jednoznačně Bet365, kteří mají širokou nabídkou a výborné kurzy. Z českých se nám jeví nejlépe Tipsport a Sazkabet. U Tipsportu sázíme často v „livku“ český futsal, kde už jsou vypsané handicapy a hranice gólů.

Takže pokud bychom to všechno měli shrnout do pár slov, tak určitě proti livebettingu nejsme. Také nás občas něco zaujme a vsadíme, ale chce to nějakou koncepci, hlavně žádné bezhlavé střílení na náhodu jen pro pocit mít „tiket v kapse“.

publikováno: 17.6.2015

NEKUPUJ ZAJÍCE V PYTLI

VYZKOUŠEJ SI NAŠI SLUŽBU ODE DNEŠKA

NA 14 DNÍ ZA 400 Kč