MONEY MANAGEMENT

Mělo by se jednat o běžnou součást každého sázkaře, ale není tomu tak. Ještě te+d můžeme najít sázkaře v kamenných pobočkách, kteří to tam sypou hlava nehlava s vytištěnou nabídkou v ruce, bez jakékoliv koncepce a odnášejí si toaletní papír v ruce, který potom v drtivě většině můžou použit. Tímto obdobím si asi prošel každý z nás, ale právě tito lidé jsou z 90–95% sponzory sázkovek. V době internetu, kdy si každý může sehnat informace je toto opravdu nesmyslné a nepochopitelné.

Pokud chce někdo sázení brát vážně, určitě musí mít dostatečný vstupní kapitál (bank). Musí si vyčlenit peníze na sázení a poté dodržovat jemu určenou strategii, kterých je hodně. Může to být agresivní strategie nebo pasivní. Každopádně nemůže mít bank 5000 Kč a sázet sázky za 500 Kč nebo 1000 Kč, to je cesta do záhuby. Sázení je běh na dlouhou trať. Nemusí vyjít 5 zápasů v řadě a co potom? Člověk se dostane do deprese a bude se snažit dostat peníze co nejrychleji zpět. To opravdu není cesta. Každý má finanční možnosti jiné, ale většinou by nejvyšší vklad měl být 5% banku. Někdo sází podle hodnot, někdo třeba konstantně stejnou částku na každý zápas.

Když dáme příklad z vlastních řad, tak my jsme do tohoto projektu vstoupili až neskutečně a poté jsme se toho upřímně báli. Po bilanci v září 15–2 si někdo mohl myslet, že jsme „kouzelníci“, ale opravdu nejsme, což jsme několikrát psali a porážky se objevují (to je normální). Člověk si mohl nahrát za toto období velice slušný bank a poté mohl být namlsaný a zvyšovat vklady. Právě zvyšování vkladů je další problematika. Určitě proti tomu nic nemáme, ale nejde to ze dne na den a hned extrémně. Třeba jen lehce pozvolna se to dá. Sázení je opravdu o trpělivosti, chytrosti, přemýšlení a disciplíně. Ze dne na den ještě nikdo nezbohatl, pokud samozřejmě nepočítáme Sportku nebo nějaký lucky toaleťák :).

publikováno: 16.6.2015

NEKUPUJ ZAJÍCE V PYTLI

VYZKOUŠEJ SI NAŠI SLUŽBU ODE DNEŠKA

NA 14 DNÍ ZA 400 Kč