SÁZKY OVER/UNDER

Sázky over/under (nad/pod) jsou čím dál tím více rozšířenější ve světě kurzového sázení. Ani my nejsme výjimkou a pravidelně tyto sázky zařazujeme do tipů. Myslíme si, že se jedná o specifický druh sázek. Můžeme očekávat ofenzivní zápas nebo defenzivní zápas, ale vždy rozhoduje produktivita hráčů na hřišti. Může to znít jako klišé nebo fráze, ale kdo se nad tím zamyslí, tak nám dá za pravdu.

Když dáme příklad, tak se může stát, že doporučíme v našich očích totálně underový zápas dvou defenzivních týmů, ale padne rychlá branka a ta otevře hru. Nebo můžeme doporučit under 2.5, na šance může skončit zápas například jen 3:2 a výsledek skončí 2:1 brankou z penalty v nastaveném čase. Dalším příkladem může být, že doporučíme over 2.5, bude se hrát ofenzivní zápas s velkým počtem šancí na obou stranách a může se zrodit klidně výsledek 0:0. To jsou zkrátka věci, které jsou neovlivnitelné. Někdo se může podívat na výsledek 0:0 a říct si, že to byl nudný fotbal, aniž by se podíval na sestřih zápasu.

Může se stát, že se střetnou proti sobě dva ofenzivní týmy a každý si řekne, že je to jasný over a že budou padat branky. Právě tyto týmy můžou zvolit opačnou taktiku a spíše se snažit eliminovat největší zbraň soupeře, kterou je útok. To samé platí i naopak. Budou proti sobě hrát dva defenzivní týmy, každý si řekne, že proti sobě hrají neproduktivní týmy, ale právě toho může využít jeden z týmů a snažit se překvapit soupeře útočnou hrou. Každý zápas má několik fází a určitý vývoj. Při doporučování tipů klademe důraz na všechny aspekty a vybíráme co nejpečlivěji.

Bez mučení se přiznáváme, že radši sázíme overy než undery a má to tak podle nás většina sázkařů. Over může dojít klidně během pár minut. Může být stav v 60. minutě 0:0 a pořád tam je šance, když padne slepený gól. Naopak při sázce na under může prakticky kdykoliv případná branka odšpuntovat gólovou přestřelku. Při sázkách na under je skutečně lepší někam odejít, zápas nesledovat nebo v nadsázce řečeno vypnout proud a podívat se až na konečný výsledek.

Obzvlášť v přípravném období, kdy jsou nižší náběry a mění se hranice na počet gólů, tak doporučujeme vždy pořádně si přečíst analýzu a případně pracovat s tipem v livku. V analýze píšeme vždy hranici, kterou vnímáme jako fair, takže se může vsadit posunutá hranice v menším vkladu. Nebo je tu varianta počkat si na zápas do livka a pak počkat několik minut, než spadne zpátky gólová hranice na naši doporučovanou hranici. Je to všechno o tom najít si ten čas a naučit se s informacemi pracovat v livku.

Jelikož chceme nabízet ty nejlepší tipy, tak chceme vidět co nejvíce zápasů osobně, na internetu koukáme na všechny dostupné sestřihy zápasů nižších soutěží nebo získáváme informace z webů týmů. Máme i další zdroje, ze kterých čerpáme. Sledujeme počet šancí a jak se týmy chovají, když se dostanou do vedení nebo když naopak potřebují skóre vyrovnat či otočit a pak dáváme všechny střípky dohromady. Tak to samozřejmě funguje u všech druhů sázek, které nabízíme. Nikdy se nestane, že bychom něco slepě stříleli bez rozmyslu. Snažíme se, aby faktor štěstí/smůla rozhodoval v našich sázkách co nejméně.

publikováno: 17.2.2016

NEKUPUJ ZAJÍCE V PYTLI

VYZKOUŠEJ SI NAŠI SLUŽBU ODE DNEŠKA

NA 14 DNÍ ZA 400 Kč