SUREBETTING

Jde nejspíše o nejkontrover­znější styl mezi sázkaři. Jedná se o jistotu výdělku s minimálním rizikem, kdy sázkař sází u dvou různých SK opačné tipy. Lepší je určitě, aby to byly dva typy sázek, ne tři. Určitě si dávejte pozor, protože k tomuto stylu je zapotřebí hodně peněz a znalost pravidel jednotlivých sázkových kanceláří, které jsou často hodně odlišné. Na webu oddsportal.com nahoře v „SURE BETS“ se můžete podívat na aktuální tabulku nejlepších surebetů.

Někteří lidé vydělávají peníze, aniž by se koplo do míče. Jako názorný příklad uvedeme podzimní zápas mezi Znojmem U21 a Libercem U21. Po vypsání byl na Liberec U21 kurz 2.25 a sázkař „Jarda“ ho vsadil za 100 euro. Poté monitoroval změny kurzů a po dropu na Liberec se vyšplhal kurz na neprohru Znojma U21 na 2.25 a „Jarda“ vsadil tuto událost rovněž za 100 euro. Tudíž ještě před výkopem měl zhodnocení vkladu o 12.5% a nemusel se nervovat. Pro úplnost dodáváme, že Znojmo U21 vyhrálo překvapivě 4:0.

Dalším bodem, ve kterém se sázkaři často rozcházejí jsou pojistky v livebettingu. Někdo vsadí zápas a už ho nechá dohrát ať se děje co se děje. Pak jsou sázkaři, kteří vsadí a v případě pozitivního výsledku se sázkou pracují v livku a eliminují tak případný neúspěch tím, že si například pojistí vklad, kdyby jejich původní tip nevyšel. Toto je strašně ožehavé téma a těžké cokoliv radit. My můžeme uvést jeden příklad. Doporučíme zápas, ve kterém uvidíme velkou hodnotu (+20%). Kurz 2.2 s důvěrou 60%, což je 32% hodnota v kurzu. Náš tým bude vést kolem 80.-85. minuty 1:0 a my usoudíme, že je čas na pojištění. V tomto případě se dá například zahrát over 1.5 (při gólu na 2:0 bere sázkař dvě výherní sázky) nebo se dá tip pojistit remízou (hrozí otočení výsledku) nebo jednoduše neprohrou soupeře. A nebo to jednoduše zavřít (Bet365).

Každý kdo hrál fotbal, tak ví, co se odehrává v závěrečných minutách zápasů. Tým, který vede 1:0 a je třeba po celý zápas lepší, v závěrečných minutách zaleze a soupeř už nemá co ztratit, tak to otevře. Nákopy do vápna, odražené míče, zřejmě každý ví, o čem píšeme. Proto doporučujeme v případě pozitivního výsledku jistit poslední minuty zápasů, ale toto je opět na každém.

Toto jištění by si každý měl zvolit sám, zda to bude dělat. Určit si opět nějakou koncepci nebo styl a toho se držet. Důležité je sledovat zápasy a reagovat na průběhy. Na druhou stranu musíme chápat, že ne každý má čas sledovat každý svůj vsazený zápas. Proto píšeme znovu, že je to hrozně moc individuální a každý by si měl najít tu svou vlastní cestu.

publikováno: 17.6.2015

NEKUPUJ ZAJÍCE V PYTLI

VYZKOUŠEJ SI NAŠI SLUŽBU ODE DNEŠKA

NA 14 DNÍ ZA 400 Kč