O NÁS

Jsme čtyřčlenná skupinka dlouholetých sázkařů, kteří se dali v září roku 2014 dohromady. Naší exkluzivitou a originalitou je to, že na vybrané zápasy jezdíme osobně a naše analýzy na doporučované zápasy jsou originální.

Tipy doporučujeme až na základě získaných informací nebo i třeba podle zápisu utkání, když se vydáme na juniorskou soutěž U21. Chceme ukázat, že lze vydělávat poctivým sázením. Ke každému tipu píšeme analýzu s důvody, proč tip vsadit. Tipy posíláme předběžně, ale někdy i pár minut před výkopem, když se k nám dostane nějaká informace nebo až podle sestav (hlavně u juniorské soutěže nebo ČFL).

Doporučujeme tipy jen z českého fotbalového prostředí. Jde o soutěže: Synot liga, Fotbalová národní liga, Česká fotbalová liga, Moravská fotbalová liga, juniorská soutěž U21 a více se chceme dostat do dorostenecké soutěže U19 a v zimě se budeme zaměřovat i na futsal. V letní a zimní přestávce se zaměřujeme na přípravná utkání, ve kterých se dají najít zajímavé tipy. Po celý týden čteme různé referáty o zápasech, koukáme na dostupné sestřihy a zjišťujeme informace od kvalitních zdrojů, kterých máme hodně.

Tipy posíláme přes SMS. Průměrně se počet tipů pohybuje mezi 15 až 25, ale je těžké určit přesný počet. Myslíme si, že je lepší mít bilanci například 11 OK - 3 KO, než dávat nesmysly a skončit v měsíci na bilanci 25 OK - 25 KO.

Upřednostňujeme rozhodně kvalitu před kvantitou.

Doporučujeme mít založeno více sázkových kanceláří, protože v konečném výsledku může udělat i několik setinek velký rozdíl. Jako hlavní doporučené sázkové kanceláře uvádíme: Bet365, Tipsport, Fortuna, Sazkabet, Pinnacle, 188bet, Sbobet, Dafabet, Marathonbet, Sportingbet nebo betathome. Obecně platí, že čím více sázkových kanceláří, tím lépe.

My se nebudeme honit za unity a převážně budeme doporučovat u Bet365. Pokud si pak někdo najde lepší kurz, tak tím pro něj lépe.

Jelikož nejsme kouzelníci, tak i u nás se objevují KO tipy. Každý sázkař by si měl zvolit svůj money management (strategii sázení), který mu nejvíce vyhovuje a podle něj se řídit. Doporučujeme vklady 1/10 - 10/10, což na betliga.cz uvádíme jako 100 Kč - 1000 Kč. Každopádně, každý má jiný styl sázení, jiné možnosti vkladů, takže by si každý měl vždy zvolit svůj vlastní vklad na základě možností a podle získaných informací, které poskytujeme v analýzách.

Stylem naší spolupráce je komunikace, férovost, slušné jednání a zkrátka poctivý přístup. Chtěli bychom být hodnoceni podle stylu práce, ale výsledky jsou samozřejmě důležité. Každý by si měl po skončení období vyhodnotit pro a proti a sám se rozhodnout, zda jsme přínosem či nikoliv.

Na internetu se objevuje velké množství podvodných stránek, ale také férových a spolehlivých. Naprosto chápeme, že hodně lidí má zkušenosti s první variantu, kdy servisy sypou neověřené zápasy a jsou nepodložené analýzou. Ke spolupráci nikoho nikdy nenutíme. Kdo chce, tak nás může jen sledovat a po čase se rozhodnout, zda mu naše forma spolupráce, která je netradiční, vyhovuje.

Všechnu naší historii lze dohledat v naší historii tipů a na našem Facebooku a verifikaci máme od začátku ledna na betliga.cz.

Věříme, že spolupráce s námi je zajímavá a hodně lidí naučí o sázení přemýšlet. Už jsme to psali několikrát veřejně, že nezkušení sázkaři nemají šanci v sázení uspět. Jediné co požadujeme od klientů my, tak je klid na práci a slušné jednání.

NEKUPUJ ZAJÍCE V PYTLI

VYZKOUŠEJ SI NAŠI SLUŽBU ODE DNEŠKA

NA 14 DNÍ ZA 400 Kč